Voorzitter Cor
Droogers
 voorzitter@wik-oostvoorne.nl
Secretaris Vacant  secretaris@wik-oostvoorne.nl
Penningmeester Vacant  penningmeester@wik-oostvoorne.nl
Ledenadministratie Barbara
van den berg
 ledenadministratie@wik-oostvoorne.nl
Wedstrijdsecretaris Vacant  wedstrijdsecretaris@wik-oostvoorne.nl
Overige
functies
Website
beheer
Regina
Eggink
info@wik-oostvoorne.nl
Turnkleding
WIK
Susanne
van Zijp
turnkleding@wik-oostvoorne.nl
Sponsoring Vacant sponsoring@wik-oostvoorne.nl
PR Vacant pr@wik-oostvoorne.nl

 

 

 

Komt u ons bestuur versterken? Wij hebben u nodig. “Vele handen maken licht werk”.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het bestuur of informeer de leiding over uw interesse. Onze kinderen rekenen op ons, meer informatie: info@wik-oostvoorne.nl.